شما در دنیای شتابان و پر زرق و برق تجارت نیاز به نشانه هایی دارید که با آنها شناخته شوید،در یاد بمانید و برای مشتریان جذاب باشید.در گامی فراتر نیاز به استراتژی دارید تا این نمادها را در خاطره ها ثبت کنید.

شما می توانید یک برند عالی داشته باشید ...

لوگو و هویت بصری شما

اولین گام برای شروع پروسه آشنایی با نیازهای شما و یافتن راهکاری بسیار عالی برای حل مشکل شماست.پس از ایده پردازی و شناخت درست نیازهای شما و طی پروسه همکاری نوبت به طراحی می رسد.

ست اداری و هر چیزی که نماد شما را برخود دارد

اولین گام برای شروع پروسه آشنایی با نیازهای شما و یافتن راهکاری بسیار عالی برای حل مشکل شماست.پس از ایده پردازی و شناخت درست نیازهای شما و طی پروسه همکاری نوبت به طراحی می رسد.

شما در دنیای وب و اطلاعات و جذب مخاطب

پس از طی مرحله طراحی بسته به نوع سایت وارد این مرحله میشویم

بسته به نوع سایت و نیازهای آن پس از طی طراحی،پیاده سازی و توسعه و تنظیم وب سایت و در موارد خاص کد نویسی از صفر آغاز میشود تا به بیشینه بهره وری برسیم.

هر آنچه که باعث می شود شما دیده شوید

تنظیمات نهایی و بهینه سازی برای موتورهای جستجو آغاز میشود

در این گام وب سایت تنظیمات نهایی خود را طی میکند و آخرین بررسی های کارشناسی بر روی آن صورت میگیرد.به شما تبریک می گوییم پس از یک همکاری موفق با گیودیزاینرز شما یک وب سایت خوش ساخت دارید!

برنامه ریزی و تدوین استراتژی

خوب پس از طی یک پروسه طراحی و ایجاد نشانه ها و نیازمندی های برند شما اکنون زمان آن رسیده است که با یک استراتژی درست دیده شوید.اگر دیده نشوید و با برنامه ریزی در حافظه مخاطبان نام خود و هر آنچه رنگ و بوی برند شما را دارد ثبت نکنید.تمام زحمات مشترک ما و شما به هدر خواهد رفت اما نیازی نیست نگران شوید،ما در این زمینه هم به شما کمک های زیادی می کنیم.همانطور که همیشه گفته ایم وقتی با ما همکاری می کنید،فقط به کارهای روزمره خود برسید باقی کارها را ما برایتان انجام می دهیم و شما می توانید از یک همکاری و سرمایه گذاری موفق لذت ببرید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر درباره طراحی لوگو و برندسازی و ... دارید ادامه همین صفحه را بخوانید.

با سفارش یک لوگو و وب سایت، تم های شبکه های اجتماعی شما به رایگان طراحی می شود.

برندسازی و نشانه ها

چرا باید یک برند داشته باشیم؟

یک وب سایت می تواند اهداف استراتژیکی برای یک موسسه شرکت و یا کسب و کار داشته باشد،یک وب سایت می تواند به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای یک شرکت عمل کند برای تامین یک مجموعه ی کامل فروش و ابزار کامل مدیریتی و ابزاری برای مشتریان.به عنوان ابزاری برای بازاریابی و مارکتینگ،کسب درآمد و ابزار ارتباطی با مشتریان.یک وب سایت می تواند تاثیر شدیدی روی نحوه ی کسب و کار یک شرکت یا موسسه داشته باشد.

چگونه طراحی بر روی کیفیت برند ما تاثیر میگذارد؟

برخلاف سایر روش های بازاریابی و مارکتینگ،یک وب سایت می تواند مستقیما با با مشتریان ارتباط برقرار کند و ارزشی دراز مدت و اعتماد را در مشتریان ایجاد کند.تیم متخصص ما از بهترین و گزیده ترین طراحان و توسعه دهندگان وب و تولید کنندگان محتوی تشکیل شده است که سابقه درخشانی در طراحی و ایجاد وبگاههای موفقی دارند که بر روی کسب و کار موفق بوده و تاثیر فزاینده ای بر موفقیت مشتریان داشته اند.

برندی از آن شما، اینجا نقطه تولد یا بازآفرینی موفق برند شماست

برند سازی

نقطه تولد یک برند یا نو شدن آن

برندسازی پروسه ای است که برای شناخته شدن یک مارک تجاری و در ذهن ماندن آن و در طی این پروسه ابزار و خدمات متفاوتی مورد نیاز میباشد تا در نهایت پس از گذر مدت زمان لازم شما به اهداف خود از برند برسید و ما خوشحالیم که این ابزارها را علاوه بر مدیریت برند شما می توانیم در اختیارتان بگذاریم

 • طراحی لوگو

  ما برای شما و در راستای اهداف برند شما لوگویی حرفه ای طراحی می کنیم.

 • طراحی هویت سازمانی

  متناسب با نوع کار،بازار هدف شما و کاراکتر برند شما هویت سازمانی و بصری شما را تدوین می کنیم

 • طراحی و چاپ ست اداری

  ست اداری و مازومات آن مانند کارت ویزیت،پاکت نامه و ... را به بهترین شکل بر مبنای هویت سازمانی شما طراحی و چاپ می کنیم.

 • طراحی و چاپ بسته بندی

  متناسب با نوع کالای شما در صورت نیاز بسته بندی مناسب آن کالا را طراحی و چاپ می کنیم.

 • تبلیغات در مجلات و رسانه های چاپی

  در مجلات و رسانه ها با تبلیغاتی متفاوت متمایز شوید.

 • تبلیغات محیطی

  مخاطب شما را چند لحظه بر روی یکی از هزاران بیلبورد می بیند،باید چشمگیر شوید.

 • تبلیغات در دنیای وب

  هدف کلیک شدن تبلیغ است،سررشته امور را به کمک تبلیغ های حرفه ای،بنر ها و ... به دست بگیرید.

 • کالاهای تبلیغاتی

  فروشندگانی خاموش که نقش یادآوری و تبلیغ را در صورت استفاده از روش های خلاق خوب بازی می کنند.وقت آن رسیده که خودکارهای ارزان قیمت و بی خاصیت را فراموش کنیم.

طراحی لوگو (آرم)

خلق لوگوی یک شرکت یکی از مهم ترین گامها درتلاش برای آگاه سازی مشتریانتان از یک برند است.ما می دانیم  که این گام تا چه اندازه حیاتی است.هدف ما تامین یک سرویس طراحی نشانه  حرفه ای برای شماست.


ما طرح شما را اصلاح می کنیم هرچند بار که نیاز باشد تا زمانی که کاملا راضی باشید.تیم طراحی ما تشکیل شده از طراحان بسیار خبره ای که خلاق ترین طراحان در زمینه ی طراحی لوگو می باشند.آنها نشانه های شرکت های بسیاری را طراحی کرده اند.ما  اطمینان داریم که شما هیجان زده خواهید شد زمانی که برای اولین بار  با نماد تازه ی شرکت خود را می بینید و خواهید دید که طراحان ما چه کارهایی می توانند برای شما انجام دهند.

سرویس شخصی سازی شده و متمرکز شده

هر مشتری مهم است،و نیازهای کسب و کار هر مشتری منحصر به فرد است.تیم طراحی لوگوی ما اطمینان دارد که هر مشتری یک تصویر یکتای چشم گیر که در راستای نیازهایش منحصرا برای او طراحی شده است، بدست می آورد .ما تا زمانی که شما کاملا خرسند شوید بر روی آن کار خواهیم کرد!تعداد زیادی از مشتریان ما با معرفی نفر به نفر سراغ ما می آیند.چرا؟ زیرا آنها از طریق دوستان،همکاران،شریکان تجاری خود که از قدرت طراحی ما آگاه هستند و تحت تاثیر آن قرارگرفته اند به سوی ما راهنمایی می شوند.

چند تفاوت کلیدی که ما را از دیگران متمایز می کند

چیزی که برای شما مهم است برای ما هم مهم است،کیفیت و خدمات بی همتا

شما ممکن است شرکت هایی را پیدا کنید که بسیار زیر تعرفه و با تخفیف های غیر معمول طراحی لوگو را به شما پیشنهاد می دهند،اما بعد از آن چه؟! شما ممکن است مجبور به پرداخت هزینه های زیادی در قبال عدم رعایت کپی رایت و تضییع حقوق شرکت های دیگر بشوید و یا تصویری گرافیکی را مورد استفاده قرار دهید که بسیاری شرکت ها و کسب و کارهای دیگر در حال استفاده از آن هستند،چرا که امروزه خیلی ها با استفاده از رایانه و با استفاده از کلیپ آرت ها و یا طرح های متعلق به دیگران کارهای گرافیکی پایه را انجام می دهند بی آنکه نگران عواقب آن برای شما باشند و یا کسب و کارتان برای آنها اهمیتی داشته باشد.ما در طراحی هایمان هرگز از کلیپ آرت ها و نشانه های آماده که در همه جا به فروش می رسند بهره نمی بریم و بر خلاقیت و توانایی های بالای حرفه ای خود تکیه داریم.

کاربردی بودن لوگویی که ما طراحی می کنیم

 • کاربردی بودن نشانه ای که ما طراحی می کنیم از آن جایی مشخص می شود که اگر سایر طراحان نیز بخواهند از آن در طراحی خود استفاده کنند بسته به خلاقیت ایشان کامل و بی نقص خواهد بود.و این به شما انعطاف پذیری بالایی را خواهد داد.
 • نشانه های طراحی شده ما بر روی هر چیزی زیبا و فوق العاده دیده می شوند و قابل استفاده بر روی هر چیزی هستند از ست های اداری گرفته ،بنرها و تابلوها،بنرهای وب،تبلیغات محیطی،وب سایت ها و تبلیغات شرکت ها تا تی شرت ها و آکسسوارها! هر چیزی که مورد نیاز شماست.

ما در کسب و کار خلاق بودن از سال 1380 هستیم

شرکت ما یک تیم تازه کار نیست و ما از سال 1380 مشغول انجام این کار برای بسیاری از اشخاص و شرکت ها هستیم .ما حرفه ای هایی هستیم با کوله باری از پروژه های تمام شده که نمایانگر توانایی ها و سابقه ی ما هستند.

ما خلاقیت را نفس می کشیم

ما یک واحد مشهور اپراتورهای کامپیوتر نیستیم که با نرم افزارهای گرافیکی جلوه های رایانه ای تولید می کنند.ما گروهی متشکل از هنرمندان،ویژوالایزرها و خلاقان عرصه طراحی هستیم که کاری مشخص انجام می دهیم ولی آن را بهتر از همه انجام می دهیم.

کسب و کار خلاق بودن

دلیل اینکه ما لوگویی سردستی و یک روزه را به شما پیشنهاد نمی کنیم این است که ما می خواهیم به شما لوگویی واقعا طراحی شده تحویل دهیم که حاصل خلاقیت،اندیشه و پشتکار است.شما لوگوی شرکت خود را برای یک عمر مورد استفاده قرار خواهید داد،پس این مدتی زمان خواهد برد تا کامل و بی نقص شود،دقیقا به همین دلیل است که مشتریان ما اولین پیش طرح لوگوی خود را ظرف 7 الی 8 روز کاری دریافت می کنند.نخست پس از اینکه ما دوره ی ایده پردازی خود را پشت سر می گذاریم و ورودی های خلاق مورد نیاز برای طراحی را گردآوری می کنیم ،ما طراحی لوگویی را برایتان انجام می دهیم که شما به آن افتخار کنید.

LOGO Design

چاپ و تولید هر آنچه برند شما نیاز دارد

پس از تدوین استراتژی و نیازمندی های برند شما،در صورت نیاز اقدام به طراحی کتابچه قوانین و دستور العمل پیاده سازی برند می شود که می تواند یک تا چندین صفحه باشد.همچنین نیازهایی که باید چاپ شوند،دیجیتالی شوندو به هر نحوی دیده شوند طراحی،پیکربندی و چاپ می شوند.

 • سربرگ A4,A5

  سربرگ های با بهترین کاغذها متناسب با نیاز شما در اندازه های استاندارد طراحی و چاپ میشوند.

 • انواع پاکت نامه

  بسته به نوع نیاز و کاربرد شما پاکت های نامه ملخی،A5 وA4و پاکت های خاص طراحی و چاپ می شود.

 • پاکت سی دی

  در صورت نیاز شما به ارائه یا آرشیو سی دی و دی وی دی، بسته به مورد مصرف پاکت یا جعبه های مخصوص سی دی و دی وی دی طراحی و تهیه میشود.

 • دفتر و سر رسید

  بسته به نیاز شما و شرکت یا سازمانتان انواع کاغذ یادداشت،دفتر یادداشت ،سررسید و تقویم طراحی و چاپ میشود.

 • پرچم های ایستاده و رومیزی

  بسته به برند سازی شما پرچم های با آرم شما تهیه و چاپ میشود.

 • استوانه های نقشه

  بسته به نیاز برخی شرکت ها از جمله شرکت های فنی مهندسی یا هنری استوانه های نقشه برای شیت های بزرگ تهیه و چاپ میشود.

کاتالوگ،برشور و کتابچه های سالانه

هر برند و کسب و کاری برای اطلاع رسانی نسبت به خدمات و کالاهای خود نیازمند رسانه های چاپی مانند کاتالوگ و برشور و در برخی شرکت ها کتابچه های سالانه و یا حتی مجلات داخلی هستند.تمام این اقلام بسته به حجم مطالب و نیاز شما اگر درست طراحی و پیاده سازی شوند علاوه بر حفظ پرستیژ کاری شما،ابزار مهمی در جذب و نگهداری مشتریان هستند.

طراحی بدون چاپ

شاید شما جزو آن دسته برندها و یا شرکت هایی باشید که علاقمندید بنا به عللی با چاپ خانه ها یا مراکز طرف قرارداد خود کار کنید،هرچند این کار اصولی نیست اما ما می توانیم طرح های شما را بنا به توافق به صورت فایل قابل چاپ (نه فایل سورس) به شماارائه کنیم .همچنین  می توانیم طراحی را برایتان به عنوان قالب قابل تغییر بعدی ارائه دهیم.در این حالت فرمت های استاندارد ارائه میشوند وشما می توانید خود راسا نسبت به باقی مراحل اقدام کنید.

 • کارت ویزیت

  کارت ویزیت یکی از موثرترین و پایه ای ترین نیازهای هر شخص و کسب و کار و برند است،کارت ویزیت های حرفه ای در انواع مختلف به همراه ست اداری شما طراحی و چاپ میشوند.

 • کارت های هویت کارکنان

  انواع کارت شناسایی و هویتی کارکنان به صورت کارت های عادی و اسمارت کارت ها تهیه و طراحی میشوند.

 • لباس کار متحد الشکل

  در صورت نیاز و متناسب با بخش و کار کارکنان قسمت های مختلف لباس های کار متنوع و یا یونیفورم های اداری تهیه و طراحی میشوند.

 • بسته بندی کالا

  بسته به نوع کالا و یا خدمات شما چه یک محصول فیزیکی صلب باشد یا حتی مایع سرو شده برای مشتری بیرون بر کافی شاپ، انواع بسته بندی برای کالا و خدمات شما،طراحی و چاپ میگردد.

 • تصاویر پس زمینه نمایشگرها

  برند شما در فضای شما و هر فضای دیگری که نمایشگرهای گوشی یا تبلت یا رایانه دیده میشوند به نمایش در می آیند،شما نیز می توانید مانند بسیاری از سازمان ها و شرکت ها تصاویر نمایشگرهای خود را ست کنید تا زیباتر به نظر برسند.

Print Mterials

طراحی تبلیغاتی و خلاق

شما برای حضور در رسانه ها و در سطح شهر و بر روی بیلبوردها و برای نمایش صحیح و اصولی و اطلاع رسانی از اینکه هستیدنیاز به تبلیغاتی خلاق،هدفمند و همگرا با برنامه بازاریابی و استراتژی برند خود دارید.در این آشفته بازار تبلیغات و برندهای سردرگم ما به شما کمک می کنیم که راه خود را گم نکنید.با طراحی و اجرای تبلیغاتی با رنگ و مزه متفاوت و آمارگیری از نتایج ما به شما کمک می کنیم تا گام به گام بهتر شناخته شوید.

advertisment

طراحی بسته بندی

طراحی و تولید بسته بندی بازه وسیعی را در بر میگیرد که ما در اینجا نیازی نمی بینیم که تکرار کنیم تا چه اندازه برای کسب و کارتان مهم میتواند باشد و تنها به این اکتفا میکنیم که چند مورد مصرف آن را در زیر ذکر کنیم:

 • بسته بندی مواد غذایی (از جعبه پیتزا تا بسته بندی چیپس)
 • بسته بندی قطعات (از قطعات اسباب بازی گرفته تا خودرو)
 • ملزومات رستورانی (از جعبه تا لیوان و دستمال کاغذی)
 • بسته بندی های شیشه ای و پلاستیکی و پت
 • بسته بندی های چوبی و ...

ما علاوه بر طراحی و چاپ بسته بندی های معمول می توانیم نسبت به طراحی بسته بندی های نوین نیز شما را یاری کنیم.

Package design

کالاهای تبلیغاتی

کالاهای تبلیغاتی تنها هزینه ای اضافی برای خودنمایی نیستند، بلکه این ها علاوه بر اینکه می توانند به عنوان هدیه و یادگاری و به قول بازاریابان حرفه ای یخ شکن عمل کنند همینطور میتوانند خود به خود به عنوان فروشندگانی خاموش عمل کنند.جاهایی که حتی تصور نمی کنید شما را بیاد بیاندازند و اید مانند یک بیلبورد یک مشتری پتانسیل را جذب کنند.

در زمینه کالاهای تبلیغاتی بهترین ها و خلاقانه ترین ها را گرد می آوریم البته متناسب با بودجه و هدف برند شما

Gifts

خوب اکنون زمان تماس گرفتن است ...

بسیار خوب اکنون شما تا حدود زیادی با مسایل مربوط به طراحی و پیاده سازی یک برند و هویت بصری و ملزومات آن در یک نگاه کلی آشنا شدید.وقت آن رسیده تا اولین گام برای داشتن برندی واقعی و حرفه ای بردارید.با ما تماس بگیرید تا راهکارهای مناسب شما را بررسی کنیم و به نتیجه دلخواهتان برسید.ولی اگر هنوز در ذهن سوالی دارید که بی پاسخ مانده می توانید با ما از طریق تلگرام یا تلفن تماس بگیرید تا بیشتر در این مورد صحبت کنیم.ما از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم.