شما در دنیای وب نیاز به وب سایت،اپلیکیشن و سامانه هایی دارید تا دیده شوید، فرآیندهای تجاری،تبلیغاتی و اطلاعاتی را به بهترین شکل انجام دهید و بازدیدکننده جذب کنید.

شما می توانید یک وب سایت زیبا و کارا داشته باشید که به صورت حرفه ای تنظیم،طراحی و راه اندازی شده باشد.

اطلاعات و مشخصات مورد نظر خود را وارد کنید

قرارداد طراحی را به دقت بخوانید

اولین گام برای شروع پروسه آشنایی با نیازهای شما و یافتن راهکاری بسیار عالی برای حل مشکل شماست.پس از ایده پردازی و شناخت درست نیازهای شما و طی پروسه همکاری نوبت به طراحی می رسد.

وب سایت شما طراحی و نمونه سازی حرفه ای میشود

پس از توافق بر روی نمونه اولیه روند طراحی تکمیل میشود

اولین گام برای شروع پروسه آشنایی با نیازهای شما و یافتن راهکاری بسیار عالی برای حل مشکل شماست.پس از ایده پردازی و شناخت درست نیازهای شما و طی پروسه همکاری نوبت به طراحی می رسد.

توسعه،کد نویسی و پیاده سازی وب سایت

پس از طی مرحله طراحی بسته به نوع سایت وارد این مرحله میشویم

بسته به نوع سایت و نیازهای آن پس از طی طراحی،پیاده سازی و توسعه و تنظیم وب سایت و در موارد خاص کد نویسی از صفر آغاز میشود تا به بیشینه بهره وری برسیم.

اطلاعات وارد وب سایت میشود

تنظیمات نهایی و بهینه سازی برای موتورهای جستجو آغاز میشود

در این گام وب سایت تنظیمات نهایی خود را طی میکند و آخرین بررسی های کارشناسی بر روی آن صورت میگیرد.به شما تبریک می گوییم پس از یک همکاری موفق با گیودیزاینرز شما یک وب سایت خوش ساخت دارید!

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر درباره طراحی وب و سایر انواع وب سایت یا طراحی قالب ایمیل یا لندینگ پیج ها و ... دارید ادامه همین صفحه را بخوانید.

با سفارش یک وب سایت، دامنه و فضای میزبانی رایگان دریافت کنید.

طراحی وب

سودمندی وب سایت

یک وب سایت می تواند اهداف استراتژیکی برای یک موسسه شرکت و یا کسب و کار داشته باشد،یک وب سایت می تواند به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای یک شرکت عمل کند برای تامین یک مجموعه ی کامل فروش و ابزار کامل مدیریتی و ابزاری برای مشتریان.به عنوان ابزاری برای بازاریابی و مارکتینگ،کسب درآمد و ابزار ارتباطی با مشتریان.یک وب سایت می تواند تاثیر شدیدی روی نحوه ی کسب و کار یک شرکت یا موسسه داشته باشد.

ارتباطات آن لاین

برخلاف سایر روش های بازاریابی و مارکتینگ،یک وب سایت می تواند مستقیما با با مشتریان ارتباط برقرار کند و ارزشی دراز مدت و اعتماد را در مشتریان ایجاد کند.تیم متخصص ما از بهترین و گزیده ترین طراحان و توسعه دهندگان وب و تولید کنندگان محتوی تشکیل شده است که سابقه درخشانی در طراحی و ایجاد وبگاههای موفقی دارند که بر روی کسب و کار موفق بوده و تاثیر فزاینده ای بر موفقیت مشتریان داشته اند.

انواع وب سایت

وب سایت ها بسته به هدف نهایی استفاده از آنها انواع گوناگونی دارند،از وب سایت های ساده اطلاع رسانی گرفته تا پرتال های خبری،صفحات شناساندن یک محصول تا فروشگاههای الکترونیکی و سایر انواع سایت های B2B و B2Cو امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و پیچیده تر شدن معادلات فروش و بازاریابی و اطلاع رسانی،ظهور برندهای متعدد و حتی برندهای شخصی و انتقال فرآیند کارها بر روی سامانه های تحت وب و ابری اپلیکیشن های وب و موبایل هم جایگاهی بسیار قدرتمند یافته اند ولی در کلیت بنا بر ماهیت کارها وب سایت ها به دسته های زیر تقسیم میشوند:

وب سایت های استاتیک

وب سایت هایی که بصورت دستی طراحی میشوند و فاقد بخش بروز کنندهدینامیک هستند.

این نوع وب سایت ها امروزه منسوخ شده و کاربرد کمی دارند.زیرا کاربران امکان تغییر در محتوا را چندان ندارند مگر اینکه آشنا با کد نویسی HTML باشند البته طراحی قالب های اختصاصی استاتیک با عنوان TEMPLATE  برای کاربرد های دیگر و اضافه شدن به پروژه های دینامیک انجام میگیرد و یا شاید شما میخواهی تنها اطلاعاتی در وب داشته باشید که در بازه های بسیار درازی شاید تغییر کنند.اگر جزو کسانی هستید که نیاز به یک قالب خوب طراحی شده برای اعمال تغییرات توسط خودتان هستید و یا می خواهید یک وب سایت داشته باشید و چندان نیازی به به روز رسانی متعدد نداریداین نوع وب سات میتواند برای شما مفید باشد.

فروشگاههای الکترونیکی

جایی که شما علاوه بر امکانات یک سیستم محتوای اختصاصی فروشگاهی به پایانه های بانکی و سیستم های مالی دست رسی خواهید داشت.

وب سایت های فروشگاهی سیستم های مدیریت محتوای تخصصی شده برای نمایش و فروش کالا و خدمات هستند و هدف شما از این نوع وب سایت ها فروش و تجارت آنلاین خدمات و محصولات شماست.پایانه های بانکی و امکانات سیستم های فروشگاه ساز به شما این امکان را می دهند که فروشگاهی به وسعت دنیا بنا کنید.انواع فروشگاههای الکترونیکی که جهت تجارت الکترونیکی بنا می شوند بسته به میزان توسعه یافتگی،توسعه پذیری و نوع انجام پروسه های فروش شما و امکانات پس زمینه آنها قیمت های متفاوتی دارند.

سیستم های مدیریت محتوا یا CMS

وب سایت هایی که به واسطه سیستم دینامیکی خود قابلیت به روز رسانی توسط کاربر را دارند.

وب سایت های دارای سیستم مدیریت محتوا به واسطه بهره گیری از سیستم برنامه نویسی شده و سیستم های پشتیبانی از قالب های دینامیک و همچنین پایگاههای داده امروزه بازه وسیعی از وب سایت ها را در بر میگیرد و به صورت مفهومی تمام سایت های برنامه نویسی شده را شامل می شود و به واسطه انواع توسعه پذیر آنها نیازهای بسیاری از مشاغل و کسب و کارها و افراد را بر طرف می کنند.گونه های اپن سورس و تجاری آنها و حتی گاهی انواع توسعه داده شده با اهداف گوناگون قابل استفاده و ارائه توسط ما هستند.

ما سیستم های مدیریت محتوای مبتنی بر جوملا، ورد پرس و توسعه داده شده اختصاصی توسط گیو دیزاینرز را توصیه می کنیم،چرا که پس از طراحی و راه اندازی توسط ما شما امکان به روز رسانی وب سایت خود را دارید و هرچه بیشتر با سیستم آشنا بشوید می توانید خلاقیتی دو چندان بکار ببرید.

وب اپلیکیشن ها

همه اطلاعات را به سرورها منتقل کنیم تا همیشه در دسترس باشند.

اپلیکیشن های وب این امکان را برای شما فراهم می کنند تا پروسه های کاری خود را یا فرآیندهایی که نیاز به نرم افزار دارد را بصورت آنلاین و همیشه و در همه جا در دسترس داشته باشید.مخصوصا اگر تیمی غیر متمرکز یا چندیدن شعبه دارید یا می خواهید فرآیند هایی را بصورت آنلاین و بین افراد زیادی انجام دهید وب اپلیکیشن ها به کار می آیند.فراموش نکنید اگر می خواهید کاری در اینترنت راه بیاندازید و یا سیستمی اختصاصی برای کاری خاص از ایجاد یک فروم گرفته تا یک شبکه اجتماعی یا یک بانک اطلاعاتی و ... حتما با ما مشاوره کنید تا مبادا چرخ را از نو اختراع کرده باشید.

Web Design

وب سایت هایی که ما برایتان طراحی می کنیم،توسعه می دهیم و پیاده سازی می کنیم

پس از کارشناسی و بررسی اطلاعات بدست آمده از معماری اطلاعات و طی روند طراحی رابط های کاربری و نیازسنجی دقیق بهترین سیستم مدیریت محتوای متن باز یا اختصاصی به شما توصیه و پیاده سازی می شود.ما محدودیتی در طراحی و توسعه سیستم های مدیریت محتوای اطلاعاتی و فروشگاهی و وب اپلیکیشن ها نداریم.

 • هسته ای دقیق و محکم

  سیستم محتوای مرکزی دقیق و قوی که کاملا نیازهای شما را پوشش می دهد.

 • یک یا چند زبانه

  وب سایت های ما در صورتی که شما بخواهید قابلیت پشتیبانی از یک یا چند زبان به صورت همزمان را دارا هستند.

 • دارای پنل مدیریتی

   پنل مدیریتی که کار با آن ساده بوده، و یادگیری آن نیز آسان می باشد.

 • مدیریت مطالب و بخش ها

  دسته بندی منظم و بی محدودیت

  می توانیم تمام مطالب خود را ویرایش نماییم و تنظیمات مربوط به آنها را انجام دهیم،بخش بندی کنید.مطالب را تگ گذاری کنید.

 • امکانات نمایش بی مانند

  شما می توانید از انواع اسلایدر ها،اسلاید شو ها، آکاردئون ها و پارالکس ها و سایر امکاناتی که در هر نوع وب سات دینامیکی می دیدید و آرزو داشتید در این سایت ها بسته به نیاز بهره مند شوید.

 • لایه های منعطف

  سیستم لایه بندی وب سایت بر مبنای کد نویسی اصولی بوده و کاملا منعطف و قابل چیدمان مجدد هست و تقریبا کمترین محدودیتی برای ترکیب بندی و تنظیم صفحه ها ندارد.

پشتیبانی از مرورگرهای مدرن و به روز جهان

Cross-Browser Support

وب سایت شما در تمام مرورگرهای به روز و مدرن دنیا عالی دیده خواهد شد از جمله:

FIREFOX (Mozilla),Chorome (Google),Internet Explorer 10+ (Microsoft),SAFARI (Apple),Opera

تکنولوژی و ابزار روز جهان وب

برای توسعه وب سایت ها و وب اپلیکیشن ها ما از به روز ترین تکنولوژی های جهان بهره می بریم.

 • سیستم قالب حرفه ای

  قالب وب کاملا انعطاف پذیر و زیبا با طراحی حرفه ای و بر مبنای فریم ورک های مطرح جهان

 • توسعه پذیر و با انعطاف بالا

  علاوه بر امکانات پایه وب سایت های ما قادر به توسعه توسط افزونه ها بوده و می تواند امکانات آنها را افزایش داد.

 • امکان مدیریت کاربران

  سطح دسترسی و جایگاه

  چه یک تیم کوچک داشته باشید چه سایتی با هزاران نفر بازدید کننده مدیریت کاربران و تعیین سطح دسترسی و امنیت داده ها همیشه یک دغدغه برای دارندگان وب سایت ها و سیستم های اطلاعاتی است،با خیال راحت می توانید در این سیستم کاربران را دسته بندی و بر روی دسته ها محدودیت اعمال کنید.

 • سیستم مدیریت منوها

  منوهای متعدد ایجاد کنید،آنها را دسته بندی و مدیریت کنید و به شکل های مختلف نمایش دهید.هیچ محدودیتی وجود ندارد.

 • طراحی واکنشگرا (RESPONSIVE)

  وب سایت شما در همه ابزارها بصورت مناسب قابل بازدید است.

  چه وب سایت شما از طریق رایانه بازدید شود و چه بوسیله گوشه های موبایل،مطئن هستید که متناسب با ابزار درست دیده می شوند و قابل دسترس هستند.هم شما و هم بازدیدکنندگانتان می توانید لبخند بزنید.

طراحی قالب ایمیل

احتمالا بسیاری دفعات شما هم با ایمیل های بسیار زیبای اطلاعاتی یا تبلیغاتی شرکت های خارجی و وب سایت های گوناگون برخورد کرده اید و همواره آرزو داشتید که کاش شما هم می توانستید از این نوع ایمیل ها بهره بگیرید، ایمیلی شکیل متناسب با نیازهای شما که مانند یک نامه ارسال شده بر روی سربرگ شما ایستا و زیبا باشد،زبان پارسی و یا هر زبان دیگری که مورد کاربرد شماست به خوبی پشتیبانی نماید و قابل هماهنگ شدن با نرم افزارهای تحت وب و یا دسک تاپ ارسال رایانامه (ایمیل) برای استفاده های تکی و یا برای اراسال ایمیل های دسته جمعی باشد.

 

ما در گیو دیزاینرز برای این نیاز شما نیز پاسخ درخوری آماده نموده ایم، قالب های ایمیل شما را متناسب با نیاز شما و در صورت درخواست متناسب با نرم افزار مورد استفاده شما طراحی می کنیم.سازگاری با MS Outlook و Mozilla Tunderbird و سایر نرم افزارهای ارسال ایمیل یکی از مزایایی است که این قالب ها دارند.

شما از آنها می توانید جهت ایمیل مارکتینگ، اطلاع رسانی به مشتریان و سایر کارها به بهترین نحئی بهره بگیرید.همچنین می دانیم که استفاده از خدمات حرفه ای می تواند جایگاه و دیدی که مشتریان و مخاطبان نسبت به شما دارند را تا چه اندازه ارتقا دهد.در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ما از همفکری با شما خوشحال خواهیم شد.

LANDING PAGE

لندینگ پیج یا صفحه فرود صفحه هایی اختصاصی از وب سایت هستند که برای جذب مخاطب و در مورد یک محصول یا مضوع خاص در نهایت تبدیل آنها به یک مخاطب،دریافت ایمیل و اطلاعات و یا فروش منجر می شود و یکی از مهمترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است.

UI / UX

امروزه با بالا رفتن حجم اطلاعات به نمایش گذاشته شده در وب سایت ها،اپلیکیشن های وب و موبایل طراحی یک رابط کاربری ساده و قابل درک برای کاربران یکی از دغدغه های هر تیم طراحی است که بسته به میزان مطالعات و تحقیقاتی که برای هر پروژه انجام می شود، در جذب مخاطب بیشتر و کاربردی شدن وب سایت ها و اپلیکیشن ها کمک شایانی میکند و بر خلاف تصور غلط برخی افراد نه یک هزینه که مهمترین بخش از سرمایه گذاری در تجارت آنلاین است.

برنامه نویسی و توسعه

شاید یک پروژه نیاز به توسعه بخش هایی اختصاصی و متفاوت از سایر پروژه ها داشته باشد.در این صورت برنامه نویسان ما دست به کار میشوند تا نیازهای ویژه وب سایت یا وب اپلیکیشن شما را به بهترین شکل و در نزدیک ترین زمان ممکن به سرانجام برسانند.مثلا یک درگاه بانکی یا فرمی برای دریافت اطلاعات خاص و ...

خوب اکنون زمان تماس گرفتن است ...

بسیار خوب اکنون شما تا حدود زیادی با مسایل مربوط به طراحی و پیاده سازی یک وب سایت در یک نگاه کلی آشنا شدید.وقت آن رسیده تا اولین گام برای داشتن سرزمینی در دنیای دیجیتال و یا به روز کردن واقعی و حرفه ای آن را بردارید.با ما تماس بگیرید تا راهکارهای مناسب شما را بررسی کنیم و به نتیجه دلخواهتان برسید.ولی اگر هنوز در ذهن سوالی دارید که بی پاسخ مانده می توانید با ما از طریق تلگرام یا تلفن تماس بگیرید تا بیشتر در این مورد صحبت کنیم.ما از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم.