بهترین فرآیندها ،ترفندها و سیستم ها را به کار می بریم،چون هیچ کس نمی خواهد ناشناخته بماند.
در دنیایی که تحت سلطه بی چون چرای اینترنت در آمده است،چه شخص باشید چه شرکتی که می خواهد محصولات خود را معرفی کند،ما به شما کمک میکنیم دیده شوید.

تبلیغات هوشمند موتورهای جستجو

به مخاطبان خود دست رسی دارید

بیشتر بدانیم

تولید محتوا

برند خود را با اقتدار نمایش دهید

بیشتر بدانیم

ایمیل مارکتینگ

به آسانی در ارتباط باشیم

بیشتر بدانیم

شبکه های اجتماعی

از شبکه های اجتماعی حرفه ای استفاده کنید

بیشتر بدانیم

بازاریابی دیجیتال

سودمندی دیجیتال مارکتینگ

علاوه بر روش های سنتی بازاریابی مانند برگذاری سمینارها و نمایشگاهها و ارسال کاتالوگ و ... که عملا کارهایی هزینه زا هستند روش های مفید و کم هزینه تری نیز پیش روی کسب و کار شما برای بازاریابی و دسترسی به مشتریان پتانسیل شما وجود دارد که همگی از طریق بستر های دیجتال صورت میگیرد.دیگر کمتر کسی هست که دسترسی به شبکه های اجتماعی،ایمیل و به صورت کلی تر اینترنت نداشته باشد و این فرصتی است که می تواند برای شرکت ها و اشخاض هوشمند گستره ای فراتر از محدوده جغرافیایی آنها برای شبکه سازی و ارتباط برقرارکردن فراهم کند.

اهدافی که ما دنبال می کنیم

ما در گیو دیزاینرز به شما کمک میکنیم تا برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال خوبی را داشته باشید و به کمک یک گروه حرفه ای از تمام امکانات برای رسیدن به فضای بازار هدف استفاده بهینه ای بکنید.طراحی کمپین های دیجیتال و تنظیم و راه اندازی سیستم های مورد نیاز شما برای این مهم را به ما بسپارید و با خیال آسوده مشغول کسب و کار خود باشید.

تبلیغات هوشمند موتورهای جستجو

شاید همه شبکه های اجتماعی در دید نخست مانند هم به نظر بیایند اما نوع داده هایی که در آنها به اشتراک گذاشته می شود و نوع رفتار کاربران و بازدهی های آنها در حیطه های مختلف و حتی برای کسب و کارهای مختلف متفاوت است.چه آنکه بسته به هدف نهایی ما از برند سازی و شناخته شدن چه به واسطه گزینه های سنتی تر و چه استفاده از شبکه های اجتماعی به دلیل وسیعتر و سریعتر بودن آنها جذب مخاطب و تبدیل مخاطبان به مشتریان بالقوه و خریداران فعال است.

Google Ads

با استفاده از سرویس تبلیغات گوگل با نام ادوردز (AdWords) می‌توانید خدمات خود را خیلی راحت و موثر در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل، در معرض دید گروه هدف خود قرار بدهید. این روش تبلیغات به اندازه‌ای موثر است که سال‌ها است شرکت‌های متعددی جهت تبلیغات خود به این روش تکیه کرده‌اند و تبلیغات در گوگل به یکی از اصلی‌ترین روش‌های تبلیغاتی مراکز مختلف تجاری تبدیل شده است.

Search Engine Marketing

Email Marketing

امروزه با پیشرفت ابزارهای ارتباطی شاید نامه نگاری به شکل سنتی کمی کمرنگ تر شده باشد ولی همچنان نامه نگاری البته به شکل دیجیتال یا بهتر بگوییم رایانامه (ایمیل) یکی از بهترین راهکارهای بازاریابی و ارتباط در بستر مدرن می باشد که می تواند شما را برای رسیدن به اهداف کاری و تجاریتان بسیار یاری رسان باشد.
ما در گیو دیزاینرز با استفاده از بستر های بین المللی و داخلی نسبت به ارسال ایمیل های حرفه ای به مشتریان بالقوه شما راهکارهای نوینی را در اختیار شما می گذاریم.فراموش نکنید یک کمپین پویا ایمیل می توواند بازاریابی شما را متحول کند.بستر هایی مانند MAIL CHIMP از آن جمله هستند.

همچنین ما با طراحی قالب های خبرنامه و ایمیل هایی که می تواند امکان تعامل بالایی را برای کسب و کار و یا معرفی محصول شما فراهم کند به خوبی بهره میگیریم. نوشتن یک متن بازاریابی خوب می تواند جذابیت کار را بسیار بالا ببرد و ما این کار را برای شما انجام می دهیم.

Email Marketing

تولید محتوا برای وب سایت

در گیو دیزاینرز،ما تخصص و تجربه لازم را برای نوشتن محتوای عالی برای وب سایت ها دارا هستیم.بر خلاف سایر شرکت های طراحی / توسعه وب ما تنها از نویسندگان و مترجمان سطح بالا و با ارزش بهره می بریم.

خدمات نویسندگی ما

خدمات نویسندگی ما
گیو دیزاینرز دو نوع خدمات نویسندگی و تولید محتوا را به شما پیشنهاد می دهد:

مطالبی که برای همه وب سایت ها نوشته می شوند
محتوای آموزشی برای آموزش الکترونیکی وب سایت های آموزشی
ما از محتوای بازاریابانه ای که بازدیدکنندگان را فراری می دهد جلوگیری می کنیم.
گیو دیزاینرز می دانند که مردم برای کسب اطلاعات از وب بهره می گیرند،نه برای گشت و گذار در میان مطالب بازاریابی.ما به نیاز کاربران شما بوسیله اطلاعات درست وکارا پاسخ می دهیم و یاریشان می کنیم تا پاسخ پرسشهایی که در اندیشه ایشان نقش بسته است را زمانی که آنلاین می شوند بدست آورند.

با تامین اطلاعات درست و مناسب در وب سایتتان و جلوگیری از مطالب بی معنا ما توجه بازدیدکنندگانتان را جلب و اعتمادشان را کسب می کنیم.

نوشتن محتوا برای وب سایت

گیو دیزاینرز خدمات تولید محتوای حرفه ای را به شما پیشنهاد می دهد.ما تبحر ژورنالیستی حود را با درکی ژرف از بازاریابی اینترنتی و کارایی محتوا در هم آمیخته ایم.

ما ظرافت و زیر وبم نوشتن برای وب را دریافته ایم.ما می دانیم که برای کاربران سخت است که متون بلند را بر روی صفحه بخوانند و ما نوشته های خود را بوسیله موارد زیر برای کاربران جذاب نگاه می داریم:

توضیحات شفاف و مختصر
جملات و پاراگراف های به خوبی قالب بندی شده
صفحات قابل پویش· و بکاربردن قطعات قابل مدیریت
پاراگراف های کوتاه،زبان رسا و سیاهه نکته ها
سبک نوشتار شسته رفته و درگیر کننده
دستاوردهای هموند موتورهای جستجوی ما
وب سایت های غنی از نوشتار و کیفیت بالا برای موتورهای جستجویی مانند گوگل و سایر موتورهای جستجو جذابترند.

در گیو دیزاینرز،نویسندگان ما همواره نسبت به ارزش کلیدواژه های بالقوه درون محتوای وب آگاهند.

ما همچنین می دانیم کی و کجا و چه اندازه از کلید واژه ها بهره بگیریم که بهترین نتیجه را در گوگل بدست بیاوریم و از بدل شدن به یک هرزنامه نویس موتور جستجو جلوگیری کنیم

نوشتن محتوا برای شبکه های اجتماعی

نوشتن و تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی بسته به بستر و پلتفرم مورد استفاده در عین آسان نمایی پیچیدگی های خاص خود را دارد که ما در گیو دیزاینرز با تجربه زیادی که در این زمینه داریم مطالب و محتوا و تصاویر مناسب کار و نیاز شما را تولید و آماده ارائه می کنیم.

گاهی برای رسیدن به هدف نهایی باید از روش های غیر مستقیمی استفاده شود که خود یک امر تخصصی می شود و به این طریق پیغام شما را به مشتریان برسانیم و ما در این زمینه همکاری قابل اعتماد و اعتنا برایتان خواهیم بود.

راه اندازی،مدیریت و آنالیز کانال

ما پس از بررسی کسب و کار شما و اهدافتان برای شما و متناسب با نیاز شما،کانال های ارتباطی در شبکه های اجتماعی ایجاد می کنیم،آن را مدیریت می کنیم و اطلاعات بدست آمده را آنالیز و دسته بندی می کنیم تا برای ادامه راه و بهینه سازی های استراتژی برند سازی و فروش شما موثرتر باشند.