بهترین فرآیندها ،ترفندها و سیستم ها را به کار می بریم،چون هیچ کس نمی خواهد ناشناخته بماند.
در دنیایی که به تسخیر شبکه های اجتماعی در آمده است،چه شخص باشید چه شرکتی که می خواهد محصولات خود را معرفی کند،ما به شما کمک میکنیم دیده شوید.

افزایش هدفمند فالور اینستاگرام

به مخاطبان خود دست رسی دارید

بیشتر بدانیم

طراحی تم اختصاصی شبکه های شما

برند خود را با اقتدار نمایش دهید

بیشتر بدانیم

طراحی و پیاده سازی BOT

به آسانی در ارتباط باشیم

بیشتر بدانیم

راه اندازی،مدیریت و آنالیز کانال

از شبکه های اجتماعی حرفه ای استفاده کنید

بیشتر بدانیم

شبکه های اجتماعی

سودمندی شبکه های اجتماعی

یک وب سایت می تواند اهداف استراتژیکی برای یک موسسه شرکت و یا کسب و کار داشته باشد،یک وب سایت می تواند به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای یک شرکت عمل کند برای تامین یک مجموعه ی کامل فروش و ابزار کامل مدیریتی و ابزاری برای مشتریان.به عنوان ابزاری برای بازاریابی و مارکتینگ،کسب درآمد و ابزار ارتباطی با مشتریان.یک وب سایت می تواند تاثیر شدیدی روی نحوه ی کسب و کار یک شرکت یا موسسه داشته باشد.

اهدافی که ما دنبال می کنیم

برخلاف سایر روش های بازاریابی و مارکتینگ،یک وب سایت می تواند مستقیما با با مشتریان ارتباط برقرار کند و ارزشی دراز مدت و اعتماد را در مشتریان ایجاد کند.تیم متخصص ما از بهترین و گزیده ترین طراحان و توسعه دهندگان وب و تولید کنندگان محتوی تشکیل شده است که سابقه درخشانی در طراحی و ایجاد وبگاههای موفقی دارند که بر روی کسب و کار موفق بوده و تاثیر فزاینده ای بر موفقیت مشتریان داشته اند.

انواع شبکه های اجتماعی

شاید همه شبکه های اجتماعی در دید نخست مانند هم به نظر بیایند اما نوع داده هایی که در آنها به اشتراک گذاشته می شود و نوع رفتار کاربران و بازدهی های آنها در حیطه های مختلف و حتی برای کسب و کارهای مختلف متفاوت است.چه آنکه بسته به هدف نهایی ما از برند سازی و شناخته شدن چه به واسطه گزینه های سنتی تر و چه استفاده از شبکه های اجتماعی به دلیل وسیعتر و سریعتر بودن آنها جذب مخاطب و تبدیل مخاطبان به مشتریان بالقوه و خریداران فعال است.

شبکه هایی که در آنها همه نوع اطلاعاتی به اشتراک گذاشته می شود

وب سایت هایی که بصورت دستی طراحی میشوند و فاقد بخش بروز کنندهدینامیک هستند.

شبکه هایی مانند facebook یا +google و twitter  که در آنها هر روز انواع اطلاعات در حجمی وسیع و با فرمت های متنوع نوشتاری و صوتی و تصویری به اشتراک گذاشته می شوند از این دسته هستند.

کانال پیام رسان ها و گروه ها

وب سایت هایی که بصورت دستی طراحی میشوند و فاقد بخش بروز کنندهدینامیک هستند.

این نوع وب سایت ها امروزه منسوخ شده و کاربرد کمی دارند.

شبکه های مبتنی بر تصویر

شبکه هایی مانند instagram و یا pintrest که در آن محوریت بر روی تصویر و نوشته های کوتاه و گاه ویدیو هاست و یا youtube  و آپارات که در آنها هدف نمایش فیلم و تیزر است.

شبکه های تخصصی و حرفه ای

وب سایت هایی که بصورت دستی طراحی میشوند و فاقد بخش بروز کنندهدینامیک هستند.

شبکه های اجتماعی مانند LINKEDIN و یا پرتال هایی مانند ALIBABA که در آن افراد متخصص یا مشتریان حرفه ای گرد هم آمده اند نیاز به راهکارهایی تخصصی تر و حرفه ای تر نسبت به سایر شبکه ها دارند.

Socia Media Types

طراحی تم کلی برای کانال های شما

برای اینکه یک کانال یکدست و حرفه ای و کاربر پسند داشته باشید نیاز به طراحی تم کلی و یک دست و سازمانی شده بر مبنای برند سازی دارید چه برای واتر مارک کردن و نمایش تصاویر در شبکه هایی مانند اینستاگرام و پینترست،چه برای اینترو و مارک کردن ویدیو ها در یوتیوب و آپارات و چه برای کانال های فیسبوک و گوگل پلای و توییتر.از کاور گرفته تا شمایل کلی پست ها ما این کار را با بهترین کیفیت برای شما به انجام می رسانیم.

همین طور بنر ها و تبلیغات وب سایت ها و اشتراک گذاری آنها هم می توانند در مواردی جزو این دسته باشند و این از نقاط هم پوشانی مهم کار در برندینگ در عرصه وب و شبکه های اجتماعی است.

 • facebook

  برای فعال بودن پیج فیس بوک شما طراحی اختصاصی متناسب با برند شما

 • +Google

  پیج گوگل پلاس شما یک سربرگ زیبا نیاز دارد شما اینطور فکر نمی کنید؟

 • Twitter

  توییتر هنوز هم یکی از محبوب ترین ها و یکی از مکان هایی است که می توانیدمشتریان بسیاری جذب کنید

 • YOUTUBE

  نمی توانید یک ویدیو مارکتر یا هنرمند باشید و یوتیوب را نادیده بگیرید

 • INSTAGRAM

  اینستاگرام امروزه به معنی کاتالوگ پویاست،شما هنوز نمی دانید چگونه آن را جذاب کنید؟ ما شما را یاری می دهیم

 • TELEGRAM

  تلگرام یک نقطه فروش قوی و بخش معرفی کننده بی همتا می تواند باشد،برای این ابزار قدرتمند نیاز به طراحی بی مانند دارید

 • WEB BANNER

  بنر ها هرچند قدیمی هستند ولی هنوز هم ابزار موثری هستند تنها اگر جذاب باشند

 • آپارات

  خوشحالیم که این سرویس ایرانی هم تبدیل به ابزاری موثر شده است،در آپارات هم می توان کارهای جالبی انجام داد

Social Media Template Design

افزایش فالور هدفمند

افزایش و جذب مخاطب در شبکه های اجتماعی بر خلاف تصور بسیاری چندان هم کار آسانی نیست و گروه های موفق علاوه بر سرمایه گذاری هایی که در این زمینه انجام می دهد نیاز به دانش فنی و ابزارهای متعددی دارند تا مخاطبان بی حوصله امروزی را جذب و وفادار سازند.

خوشبختانه ما می توانیم در این زمینه ها علاوه بر در اختیار قراردادن ابزارهای مناسب و پیشرفته زیر ساخت های مدیریتی این شبکه ها را هم برای شما فراهم آوریم.

همچنین می توانیم با آموزش تیم مارکتینگ شما زمینه را برای حضور قدرتمند تر شما محیا سازیم.

شما می توانید با پرداخت حق شارژ ماهانه بسیار کمی از سیستم های اتوماسیون مدیریت شبکه های اجتماعی ما که بصورت مداوم در حال ارتقا هستند نیز بهره بگیرید.در انتها بررسی داده ها و آمار شما را که یک نیاز حیاطی برای کسب و کار شما هستند را انجام می دهیم.

جذب فالور هدفمند اینستاگرام

ما مدیریت اکانت شما را برایتان انجام می دهیم و شما تنها کافیست مطالب خود را تهیه و به روز رسانی کنید. بسته های مدیریتی ما به دو نوع متناسب با تعداد افراد جذب شده یا ماهیانه هستند.

هفت روزه

بدون ریسک امتحان کنید

15,000 تومان

30 روزه

حالت مدیریت نشده 70000 تومان

حالت مدیریت شده 100000 تومان

90 روزه

حالت مدیریت نشده 195000 تومان

حالت مدیریت شده 280000 تومان

افزایش فالور واقعی و هدفمندبرای پیج شما


500 فالور هدفمند

45000 تومان

1000 فالور هدفمند

75000 تومان

5000 فالور هدفمند

 250000 تومان

10000 فالور هدفمند

 450000 تومان

BOT اختصاصی کانال شما

امروزه بوت های تجاری برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند و بوت های توسعه داده شده توسط تیم برنامه نویسی ما به زودی امکان مدیریت و تراکنش در کانال های متعددی مانند تلگرام،واتس اپ و اسکایپ را برای شما به وجود خواهند آورد.در صورت علاقمندی به این موضوع در خبرنامه ما عضو شوید تا جزو اولین کسانی باشید که از این امکانات بهره میگیرید.

راه اندازی،مدیریت و آنالیز کانال

ما پس از بررسی کسب و کار شما و اهدافتان برای شما و متناسب با نیاز شما،کانال های ارتباطی در شبکه های اجتماعی ایجاد می کنیم،آن را مدیریت می کنیم و اطلاعات بدست آمده را آنالیز و دسته بندی می کنیم تا برای ادامه راه و بهینه سازی های استراتژی برند سازی و فروش شما موثرتر باشند.